کلینیکدرمانگاه شبانه روزی بهار اندیشه

درمانگاه شبانه روزی بهار اندیشه

کلینیک عمومی

مجموعه درمانگاه بهار اندیشه در سال 1381 درمکانی به مساحت 2000 متر در3 طبقه و 1800 متر بنا شروع به احداث گردید و در سال 1383 مورد بهره برداری قرار گرفت . ابتدا طبقه اول آن بهره برداری شد که شامل: درمانگاه شبانه روزی آزمایشگاه دندانپزشکی فیزیوتراپی بخش بینایی سنجی ساخت و ارائه عینک طبی بخش بخش زنان و مامایی بخش های تخصصی داخلی اطفال – زنان – چشم پزشکی – گوش و حلق و بینی بخش پوست -لیزر اتاق عمل کاشت مو– جراحی عمومی– اعصاب و روان می باشد . طبقه دوم با مساحت 850 متر جهت مرکز جراحی محدود احداث گردیده است که شامل دو اتاق عمل اتاق ریکاوری اتاق بستری و قسمت های اداری و . . . می باشد . مجموعه درمانی بی نظیر بهار اندیشه بزرگترین مجموعه درمانی در نوع خود در منطقه است که با هدف ارتقاء سطح سلامت در جامعه و و برآورده کردن نیازهای بهداشتی و درمانی مردم منطقه ایجاد شده است

آدرس:

تهران - شهر جدید اندیشه - فاز سه - خیابان فردوسی غربی - چهارراه ساسان - خیابان مطهری

تلفن تماس:

02165558181 , 02165565000

کلینیک های برگزیده

کلینیک خیریه امام رضا (ع )
  • کلینیک خیریه امام رضا (ع )

  • تخصصی
  • کلیه پزشکان متخصص و فوق تخصص: قلب و عروق - جراح مغز و اعصاب - مغز و اعصاب - طب فیزیکی - داخلی - چشم - گوش و حلق و بینی - عفونی و بیماری های خون - کلیه و مجاری - ارتوپدی - اعصاب و روان - اطفال - زنان و زایمان - پوست و مو در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.
مشاهده پروفایل
کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان آتیه مشاهده پروفایل
کلینیک پوست و مو صاحب کوثر مشاهده پروفایل
لابراتوار تخصصی پروتزهای دندانی مقدم مشاهده پروفایل
کلینیک سروش
  • کلینیک سروش

  • کلینیک تخصصی گوش و حلق و بینی، ارزیابی شنوایی، تعادل و سمعک سروش
مشاهده پروفایل
کلینیک دندانپزشکی دکتر کوثری مشاهده پروفایل
کلینیک سلامت بینایی
  • کلینیک سلامت بینایی

  • مرکز فوق تخصصی سلامت بینایی در سال 1378 با هدف تشخیص و درمان انواع بیماری های چشم، به همت آقای دکتر خسرو جدیدی راه اندازی گردید.
مشاهده پروفایل
مجوز ها و تاییدیه ها