شگفتی های طب سوزنی

طب سوزنى به ۵ هزار سال قبل برمى گردد. این نوع درمان از کشور چین نشأت گرفته است. از نظر طب سوزنى جهان چیزى جز انرژى نیست. این انرژى در فضا به صورت انرژى فضایى با انواع انرژى که ما مى شناسیم وجود دارد و در زمین به صورت انرژى پنجگانه آب، خاک، آتش، باد و نور موجود است.

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی یک روش درمانی قدیمی در طب سنتی چینی است که در آن سوزن های بسیار نازک در نقاطی خاص از بدن قرار داده می‌شوند.  این روش اصولا برای رفع درد استفاده می‌شود، ولی برای درمان دیگر عارضه ها نیز استفاده شده است. بیش از 3 میلیون آمریکایی از طب سوزنی استفاده می‌کنند، اما در بیشتر کشورهای دیگر نیز رایج است. برای مثال در فرانسه  یک نفر از 5 نفر طب سوزنی را آزموده است.

طب سوزنی چگونه کار می کند؟

طب سوزنی  عبارت از  آزاد سازی جریان انرژی حیاتی در بدن  یا "چی"، با تحریک نقاطی در طول 14 گذرگاه انرژی، است. دانشمندا ن می‌گویند که سوزن ها می‌توانند باعث شوند که بدن آندورفین  ضد درد طبیعی رها کند و می‌توانند جریان خون را افزایش داده و فعالیت مغز را تغییر دهند. افراد شکاک می‌گویند که طب سوزنی تنها به این دلیل موثر است که افراد آن را باور دارند ، اثری که به آن اثر دارو نما گفته می‌شود.

آیا طب سوزنی درد دارد؟

سوزن های طب سوزنی بسیار نازکند و بیشتر افراد هنگام استفاده از آنها دردی را احساس نمی کننند یا اینکه خیلی کم درد دارند. آنها اغلب می‌گویند که بعد از درمان، احساس گرفتن انرژی  و راحتی دارند. با این حال  سوزن ها می‌توانند باعث سوزش موقتی بشوند.

طب سوزنی برای چه دردهای مفید است؟

ورم عضله - درد آرتروزی - سندروم تونل کارپال (مچی) - درد دندانی - حالت تهوع - باروری - اعتیاد و ....

شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با فواید طب سوزنی از جناب آقای دکتر عباس انصاری از طریق لینک زیر مشاوره بگیرید

goo.gl/2iR4wh

پایین مطالب(کانال تلگرام)
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •