چرا ورزش کنیم؟

چرا ورزش کنیم؟

دوست دارید سر کار تند و تیز تر شوید؟ وقتی به خانه می آیید کمتر احساس خستگی کنید؟ بتوانید ساعاتی را به آسودگی کنار همسرتان بگذرانید؟ یا حتی بتوانید بدون احساس گناه شیرینی بخورید؟ ورزش چاره کارتان است.

عصای سفید

عصای سفید

روز بیست و سوم مهر، روز عصای سفید است؛ روزی که روشن دلان جهان طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرامی خوانند. در این روز روشن ضمیران فریاد می دارند: ما هم تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را احساس می کنیم.

شگفتی های طب سوزنی

شگفتی های طب سوزنی

طب سوزنى به ۵ هزار سال قبل برمى گردد. این نوع درمان از کشور چین نشأت گرفته است. از نظر طب سوزنى جهان چیزى جز انرژى نیست. این انرژى در فضا به صورت انرژى فضایى با انواع انرژى که ما مى شناسیم وجود دارد و در زمین به صورت انرژى پنجگانه آب، خاک، آتش، باد و نور موجود است.

دردسرهای ترافیک

دردسرهای ترافیک

ترافیک بلای جان ماست، هیچ چیز نمی تواند به اندازه معطلی در ترافیک ابتدای صبح، روز ما را خراب کند.

نگهداری حیوانات خانگی

نگهداری حیوانات خانگی

با تغییرات سبک زندگی مردم در طول سال‌های ‌گذشته شاهد افزایش علاقه مردم به نگهداری از حیوانات خانگی هستیم. نگهداری از حیوانات خانگی مزایا و معایبی دارد که از کنار هیچ یک نمی‌توان به سادگی‌گذشت.

اطاعات مفید در مورد گوارش و کبد

اطاعات مفید در مورد گوارش و کبد

از هنگامی که شروع به جویدن لقمه غذا می کنیم، هضم غذا شروع می شود و در واقع کار دستگاه گوارش آغاز می شود. دستگاه گوارش یکی از دستگاه های فعال در بدن انسان است که کار خود را در ۴ بخش بلع، گوارش، جذب و هضم انجام می دهد.

شگفتی های چشم و بینایی!

شگفتی های چشم و بینایی!

چشم عضو بارز اولین حس از حواس پنجگانه یعنی بینایی است. چشم انسان دارای اجزای پلک، مژه، مجرای اشکی، ملتحمه، صلبیه، قرنیه، مردمک، عنبیه، زجاجیه، عدسی، زلالیه، شبکیه و مشیمیه است.

سلامتی و رشد کودکان!

سلامتی و رشد کودکان!

سلامت کودکان مقوله ای است که به میزان آسایش اقتصادی و رفاه کامل فیزیکی ،روحی و اجتماعی کودک می پردازد و هرچه این میزان بالاتر باشد ، سلامت کودکان بیشتر است.

دکترساینا؛ پلی بین دکتر و بیمار

دکترساینا؛ پلی بین دکتر و بیمار

مهدی خدادادی (بنیانگذار دکترساینا) از استارتاپی می گوید که از یک دغدغه شخصی شروع شد و حالا یک ساله است!